10.03.2018 Facebook news post

10. märtsil kell 18:00

Pilet: 8 eurot

Piletid on müügil Piletilevis ja Kultuurikeskuse kassas

E-R 9:00-17:00, tel. 6875043

Eesti vanim jazzmuusikafestival Tudengijazz tuleb taas! Lavale astuvad: KHRIS, Kelly's Puzzle, Traat, MIR.

Tutvu kogu festivali kavaga siin: http://www.tudengijazz.ee/kava-2018/


TUJA sai alguse juba 1982. aastal, eelmisel aastal tähistas festival oma 35. sünnipäeva.

Tudengijazzi projekti juhib Eesti Jazzliidu juhatuse esinaine Laura Põldvere, kelle juhtimisel eelmise aasta sügisel korraldas Eesti Jazzliit konkursi festivali korraldustiimi valimiseks. Konkursi tulemusena valiti välja kuueliikmeline tuumikmeeskond Heino Elleri nimelisest Tartu Muusikakoolist, kes selleaastast festivali Eesti Jazzliidu meeskonna juhendamisel korraldavad. See on Eesti Jazzliidu esimene mentor-programm, mille eesmärgiks on pakkuda lisaks esinemisvõimalustele kasvulava ürituskorralduse osas ja arendada noorte muusikute oskusi üritusturundusvaldkonnas.

Seekord astuvad festivalil üles koosseisud Eestist, Rootsist ja Poolast. Tudengijazz (TUJA) 2018 artistid on Alfa, MP4, Titoks, Allianss, Kelly’s Puzzle, KHRIS, Anna Kvintett, MIR, Traat, Kuu Kollektiiv, Marianne Leibur Ansambel, KW5 (SE), Joel Nyman Paradise (SE), Immortal Onion (PL) ja Göteborgi Muusikaakadeemia ja Eesti Muusikaakadeemia vahetusprojekti ansamblid.

Festivali põhieesmärk on olnud läbi aegade pakkuda noortele muusikutele esinemisvõimalusi, et avalikult esitleda publikule värskeid ja põnevaid muusikalisi kompositsioone-arranžeeringuid. TUJA korraldustiimis on olnud läbi aegade Eesti edukaimad muusikud ning ürituskorraldajad nagu näiteks Anne Erm, Villu Veski, Eero Raun, Reigo Ahven ja Kristjan Mazurtchak.

Sillamäe kontserdi kava:
18:00 MIR
18:40 Traat
19:20 KHRIS
20:00 Kelly's Puzzle

TUJA festival toimub:
6 märtsil Viljandis, Jasm’is
7. märtsil Tartus, Erinevate Tubade Klubis
8. märtsil Haapsalus, Haapsalu Jazzklubis
9. märtsil Tallinnas, Sinilinnus
10. märtsil Sillamäel, Jazz Time Club’is
10. märtsil Tallinnas, Philly Joe’s jazziklubis