мелодия

Koori „Lauluarmastajad” (Ljubiteli Pesni) ajalugu algab 1972.aastast, kui Viivikonna kaevandusaleviku klubis loodi segakoor, kuhu kuulusid kultuuri- ja hariduse inimesed, meedikud, karjääride mäetöölised. Alates 1992.aastast on Koor „Lauluarmastajad” Sillamäe Kultuurikeskuse kollektiivide üks osa.
Kõik need aastad on kollektiivi juhtinud Galina Kuznetsova, kes on käesoleval ajal Sillamäe Muusikakooli direktor. 2004.aastal sai G.Kuznetsovast A.A.Arhangelski preemia laureaat. 1992.aastast alates on koori kontsertmeister olnud Olga Krassilnikova, Aleksander Anikin on paljudu laulude orkestreerija.
Koori kollektiiv on alaline osaleja rahvusvahelisel festivalil „Slaavi pärg”, mis toimub Tallinnas ja Sillamäel, samuti osaleb koor Sankt-Peterburgi Sõpruse Maja kontserditel, Ida-Virumaa koorifestivalidel ja pidudel. Palju aastaid on loomingulised kontaktid sidunud tihedalt Koori „Lauluarmastajad” teiste tuntud kooride kollektiividega: G.Butuzovi nimeline Vene Koor Kiviõlist, segakoor „Svjatogor” Narvast jt. Koori repertuaarides esitatakse erinevaid muusikažanre – massilauludest kuni a’capella koorilauludeni. Eriti tähtsaks peetakse kaasaegseks töödelduid vene laule. 2007.aasta oktoobrist kannab kollektiv uut nime – naiskoor „KARIKAKAR”